מייבשי אויר

כבר מעל עשור שאורגד מדחסי אוויר משווקת, משכירה ומתחזקת מערכות טיפול באוויר מכל הסוגים- ביניהם מדחסי אויר בוכנתיים, בורגיים, קומפרסורים ומגוון מערכות נלוות. רכישת מדחס מכל סוג יש לבצע לפי צרכי המפעל או בית העסק. כיוון שדרישות אלו משתנות מפעם לפעם, יש לבחור מוצר איכותי שניתן להתאימו לכל צורך.

מדחסי אוויר על קצה המזלג
מדחסי אוויר הם מכשירים שתפקידם לדחוס אוויר, כלומר להכניס אוויר "בכוח" למיכל כלשהו עם גבולות מוגדרים. כמו כל דבר שלוחצים עליו במקום מוגבל, גם מדחסי האוויר- ככל שנדחס יותר אוויר בתוך החלל כך הלחץ עליו יגבר. 
בשוק קיימים כמה וכמה סוגי מדחסי אוויר, כשכל אחד מהם משרת מטרה אחרת. בין המדחסים הנפוצים ביותר בענף ניתן למצוא את המדחסים הבוכנתיים. המדחסים הבוכנתיים בנויים לספיקות שונות של אוויר, הן ברמת הספיקה שלהן והן בכוח הסוס שלהם.
כך למשל, המדחסים הגדולים ביותר הבנויים לעבודה מאומצת יתאימו למפעלי תעשיה עם צרכי אוויר גדולים כמו למשל מוסכים גדולים, מפעלי ענק וכדומה, והמדחסים הקטנים יותר עובדים ביעילות במפעלים בעלי צרכי אוויר קטנים- בתי מלאכה כמו נגריות, מרפאות שיניים או ניפוח צמיגים.

מדחסים חזקים עם מינימום תחזוקה
אורגד מדחסי אוויר משווקת מדחסי אוויר בוכנתיים ומדחסים משומשים באיכות הגבוהה ביותר. ניתן להשיג אצלנו מדחסי אוויר בוכנתיים איכותיים לכל צורך- החל מבתי מלאכה קטנים ועד למפעלי תעשיה. המדחסים קיימים במספר דגמים וגדלים עם מיכל אוויר/ללא מיכל אוויר. כל מדחסי האוויר הבוכנתיים שאנו משווקים ידועים ביעילותם הרבה ובתחזוקה המינימלית שהם דורשים.
מלבד מדחסי אוויר מכל הסוגים, אנו דואגים לספק ללקוחותינו שירותי תיקונים שוטפים. בעת הצורך, ניידת השירות שלנו תגיע עד אליכם ותסייע לכם להמשיך בשגרת העבודה.
​​​​​​​

לקבלת מידע נוסף על הפתרונות שלנו, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze