אודותינו

למה אורגד מדחסי אוויר?
סוד ההצלחה שלנו הוא פשוט ביותר, ומיושם בשיטתיות פעם אחר פעם אחר פעם...
כמו עובדים חרוצים ומסורים, אנו מקפידים להגיע לשטח, ולבצע בדיקה מהימנה ויעילה של הצרכים הספציפיים שלכם מהמדחס. שקלול הצרכים האישיים שלכם, יחד עם הכרות מעמיקה של הפתרונות: החומרים מהם עשויים המדחסים, נפח המיכלים, דרך ההנעה ועוד, נותנת לנו תמונה מדויקת בנוגע למדחס הנכון ביותר עבורכם.
מדחס אויר
הכוונה מקצועית ואישית
כבר מעל עשור שאורגד מדחסי אוויר מגיעה למפעלי תעשיה ויצור, מרפאות שיניים, נגריות ועוד, ומייעצת כיצד לתכנן את מערך האוויר תוך התאמה מירבית לצרכי הלקוח. אנו מאמינים שייעוץ מקצועי לפני קבלת החלטה ישפיע לטובה על עלויות האחזקה ויעלה את תפוקת המוצר פי כמה וכמה.
במסגרת הרכישה שלכם, תוכלו לקבל הכוונה מקצועית ואישית מהצוות שלנו ללא תוספת מחיר, כדי לקבל תמורה מלאה לכספכם.

מודל השירות הייחודי שלנו
מודל ניהול השירות הייחודי של חברתנו מבטיח לכם שביעות רצון מלאה, ועבודה שוטפת ללא הפרעות. תוכנה מקצועית לניהול קריאות שירות, מסייעת לנו לאתר במהירות כל לקוח ולקוח, למצוא בקלות את המכשיר אליו מתייחסת הקריאה, להעלות במהירות את ההסטוריה שלו, ולספק מענה יעיל ומקצועי יותר לכל בקשה או תלונה במהירות ובקלות ללא מעקב מצדכם. התוכנה מאפשרת לנו לספק שירות ברמה אחרת מהמתחרים שלנו, ולהבטיח את שביעות רצונכם.

איכות המוצרים
כל מוצרי חברת אורגד מדחסי אוויר, מאופיינים באיכות מעולה ומותאמים לעבודה בתנאים הסביבתיים שלכם. כדי להבטיח את שביעות רצונכם, הצוות מספק תמיכה מלאה לכל אחד מהמוצרים, ומקפיד על יישום הטיפולים השונים במועד ושימוש בחלפים מקוריים . אנחנו לא צופים תקלות יוצאות דופן, אך אם בכל זאת נתקלתם בתקלה כלשהי או בחלק שברצונכם להחליף, אנו מקושרים אל מרכז השירות של היצרן 24/7 ונוכל לטפל בתקלה במהירות הבזק.

אם אתם זקוקים למדחסי אוויר, מייבשי אוויר, פילטר קו או חלקי חילוף, אבל לא ברור לכם אם בכלל כדאי לקנות או להשכיר, ואיך לבחור מדחס אוויר שיתאים לצרכים שלכם... הגעתם למקום הנכון. אורגד מדחסי אוויר משווקת ומביאה עד אליכם את פתרונות דחיסת האוויר המתאימים ביותר לצרכים שלכם. שנות הניסיון הרבות, מקטינות את הסיכון שלכם למינימום, ומבטיחות לכם שקט נפשי לאורך זמן.

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק