אודותינו


למה אורגד מדחסי אוויר?
סוד ההצלחה שלנו הוא פשוט ביותר, ומיושם בשיטתיות פעם אחר פעם אחר פעם...
כמו עובדים חרוצים ומסורים, אנו מקפידים להגיע לשטח, ולבצע בדיקה מהימנה ויעילה של הצרכים הספציפיים שלכם מהמדחס. שקלול הצרכים האישיים שלכם, יחד עם הכרות מעמיקה של הפתרונות: החומרים מהם עשויים המדחסים, נפח המיכלים, דרך ההנעה ועוד, נותנת לנו תמונה מדויקת בנוגע למדחס הנכון ביותר עבורכם.
הכוונה מקצועית ואישית
כבר מעל עשור שאורגד מדחסי אוויר מגיעה למפעלי תעשיה ויצור, מרפאות שיניים, נגריות ועוד, ומייעצת כיצד לתכנן את מערך האוויר תוך התאמה מירבית לצרכי הלקוח. אנו מאמינים שייעוץ מקצועי לפני קבלת החלטה ישפיע לטובה על עלויות האחזקה ויעלה את תפוקת המוצר פי כמה וכמה.
במסגרת הרכישה שלכם, תוכלו לקבל הכוונה מקצועית ואישית מהצוות שלנו ללא תוספת מחיר, כדי לקבל תמורה מלאה לכספכם.
מודל השירות הייחודי שלנו
מודל ניהול השירות הייחודי של חברתנו מבטיח לכם שביעות רצון מלאה, ועבודה שוטפת ללא הפרעות. תוכנה מקצועית לניהול קריאות שירות, מסייעת לנו לאתר במהירות כל לקוח ולקוח, למצוא בקלות את המכשיר אליו מתייחסת הקריאה, להעלות במהירות את ההסטוריה שלו, ולספק מענה יעיל ומקצועי יותר לכל בקשה או תלונה במהירות ובקלות ללא מעקב מצדכם. התוכנה מאפשרת לנו לספק שירות ברמה אחרת מהמתחרים שלנו, ולהבטיח את שביעות רצונכם
מדחס אויר


החברה מציעה מגוון מדחסים סטנדרטים וכן הזמנות מיוחדות על פי דרישת הלקוח.
לחברה מחלקת הנדסה המאפשרת תכנון, ייצור וניהול פרויקטיים.
בנוסף לייצור מגוון רחב של מדחסים בוכנתיים ומדחסים בורגיים סטנדרטיים למפעלי התעשייה השונים, החברה מייצרת מגוון מדחסים ומערכות בתכנון מיוחד, כמענה לדרישות ספציפיות של הלקוח.
לאורגד מדחסים פתרונות יעילים ואיכותיים לרוב הדרישות בתחום האוויר הדחוס של התעשייה המודרנית.

אם אתם זקוקים למדחסי אוויר, מייבשי אוויר, פילטר קו או חלקי חילוף, אבל לא ברור לכם אם בכלל כדאי לקנות או להשכיר, ואיך לבחור מדחס אוויר שיתאים לצרכים שלכם... הגעתם למקום הנכון.
אורגד מדחסים משווקת ומביאה עד אליכם את פתרונות דחיסת האוויר המתאימים ביותר לצרכים שלכם. שנות הניסיון הרבות, מקטינות את הסיכון שלכם למינימום, ומבטיחות לכם שקט נפשי לאורך זמן.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze